ÜDVÖZÖLJÜK AZ OZDENT FOGÁSZATI RENDELŐ WEBOLDALÁN!

Našou prioritou je priniesť pacientom odbornú a kvalitne prevedenú prácu príjemným personálom. V našej ambulancii OZDENT sa stretnete s nadštandardným vybavením, ktoré nám pomáha skvalitňovať ponúkané služby. K dispozícií sú vám odborní pracovníci, ktorí radi vysvetlia potrebnú liečbu a jej postup. Ošetríme Vás aj bez vyradenky od starého lekára.

TELJES KÖRŰ FOGÁPOLÁS

KORSZERŰ TECHNOLÓGIÁK

Elsődleges célunk, hogy készséges személyzetünk révén szakszerű és minőségi ellátást nyújtsunk. Az OZDENT szakrendelő magas színvonalú felszereltsége segít növelni az általunk nyújtott szolgáltatások minőségét.

SZAKKÉPZETT SZEMÉLYZET

Szakképzett munkatársaink a rendelkezésére állnak, és szívesen adnak felvilágosítást a szükséges kezelésről és annak menetéről.

RÓLUNK MONDTÁK

Vrelo odporúčam – perfektný prístup a super odborníci, hlavne vždy s úsmevom. Strach a obavy zo zubárov tam nemajú miesto ! Sú ?❣️

Mirka

Super. Zatiaľ sme boli so synom len u dentálnej…veľmi milá pani doktorka. Vrelo odporúčam.

Zuzana

Dnes sme navštívili Ozdent s mojou 3-ročnou dcérkou. Vždy som si veľmi želala aby nedostala strach aby to zvládla (bola to jej prvá skúsenosť u zubára) a som veľmi milo a príjemné prekvapená ? Super prístup a moja Vivi sa tam teší znova ?

Miška

Teraz idem od nich, kto ma pozná vie, že mám hrozný strach zo zubárov. Prístup perfektný, ukľudnil ma pán doktor. Nerv vybratý, vyvŕtany zub, vo štvrtok idem blombovat a kartu už mám u nich.

Miriam

EGYEZTESSEN IDŐPONTOT MÉG MA!

0914 222 442

ÁLLUNK RENDELKEZÉSÉRE

Hétfő 7:00-18:00
Kedd 7:00-18:00
Szerda 7:00-18:00
Csütörtök 7:00-18:00
Péntek 7:00-18:00

OZ DENT
Osgyán 164
98011
Rimaszombat

0914 222 442
ozdentozdany@gmail.com

PARTNERBIZTOSÍTÓK